O nas


Mierzymy wysoko, stawiamy na jakość

ENERGE sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach rozpoczęła swoją działalność w roku 2003, koncentrując się od samego początku na specjalistycznym zakresie prac inżynierskich. Nasza historia nie zaczęła się jednak dopiero w rok 2003, ale już dużo wcześniej. Na nasze doświadczenie, jako firmy Energe, składa się bowiem cała dotychczasowa działalność naszych pracowników, zdobywających swoje kwalifikacje w wielu specjalistycznych firmach.

Od samego początku naszej działalności postawiliśmy sobie za cel własny rozwój oraz dostarczanie naszym Klientom usług na najwyższym poziomie jakości. Staramy się aby nasi Klienci otrzymywali zawsze usługi jak najlepiej odpowiadające ich potrzebom i możliwościom. W naszej pracy nie boimy się podejmować trudnych wyzwań ponieważ wiemy, że stoją za nami lata doświadczeń i bogata wiedza techniczna.

Jesteśmy w stanie podjąć każde biznesowe wyzwanie, nie byłoby to możliwe bez zaangażowania ze strony naszych pracowników, ich umiejętności oraz wiedzy. To ludzie są wartością naszej firmy, dlatego inwestujemy w ich ciągły rozwój i dajemy im możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy, szkolenia oraz pracę przy zaawansowanych technologicznie projektach.

Nasze podejście

Zaangażowanie w powierzone zadania, wysokie kompetencje oraz doświadczenie zdobywane przez lata pozwalają nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Jakość

Naszym podstawowym celem jest dostarczenie Klientowi usług o najwyższym poziomie jakości. Swoje projekty realizujemy zawsze w sposób profesjonalny i z dbałością o szczegóły. Najwyższą jakość naszych usług gwarantuje, wysoki poziom wiedzy technicznej oraz doświadczenie naszych pracowników.

Kompeksowość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksowe wykonawstwo powierzonych nam prac. Szeroki zakres usług, od ekspertyz i ocen stanu technicznego, poprzez prace projektowe, aż po pełną realizację remontów, modernizacji oraz budów, oszczędza czas oraz zmniejsza bezpośrednie zaangażowanie naszych Klientów w realizowany projekt.

Elastyczność

Dynamicznie zmieniające się otoczenie rynkowe wymaga elastycznego działania. Powierzone nam projekty realizujemy zawsze w sposób wysoce zindywidualizowany, oferując rozwiązania odpowiadające bezpośrednio wymaganiom naszych Klientów, zarówno w kategoriach czasu jak i funkcjonalności proponowanych rozwiązań.

Gwarancja

Mając na uwadze dbałość o jakość naszych usług i zadowolenie Klienta, na wszystkie wykonane przez nas prace dajemy wieloletnie gwarancje.

Koszty

Oferując wysokiej jakości usługi i wieloletnie gwarancje na wykonane prace dbamy jednocześnie o konkurencyjność naszych cen. Staramy się zawsze projektować budżet inwestycyjny tak, aby odpowiadał portfelowi naszego Klienta.

Poznaj Energe


Dowiesz się więcej

Zarząd Spółki
Prezentujemy zarząd spółki Energe
przejdź
Wspieramy innych
Niewiele potrzeba, by odmienić czyjś los.
przejdź